Details

Torenvalklaan 65, 2496ND Den Haag (Zuid-Holland), Nederland
VERKOCHT !!
Status:
Verkocht
Type:
Woning  
Categorie
Tussenwoning  
Vraagprijs:
Verkocht  
Perceel opp.:
215 m²  
Kamers:
4
Aanvaarding
In overleg 
Bouwjaar
2005
Woon opp.
180 m²
Inhoud woning
500 m³
Locaties
  • Nabij uitvalswegen
  • Vrij uitzicht
  • Woonwijk
Aantal slaapkamers
3 (voorheen 4)
Soort verwarming
Stadsverwarming.
Tuin
Zonnige achtertuin (Z-O) met gevelkraan en toegang naar garage.
Isolatie
Geheel geisoleerd.
Dakconstructie
Zadeldak.
Onderhoud binnen
In uitstekende staat.
Onderhoud buiten
In uitstekende staat.

Beschrijving

Zeer fraaie en nette 4 voorheen 5-kamer tussen herenwoning b.j. 2005 met garage en serre aan achterzijde, aan brede singel gelegen in het voormalige Nootdorpse deel van Ypenburg in kindvriendelijke buurt met een vrij uitzicht.
Deze sfeervolle woning is gelegen op 215 m2 eigen grond, heeft op de b.g.g. een extra hoog plafond van 3 m en is met duurzame materialen onder GIW garantie gebouwd.

Fotoslider video

Indeling

Entree woning via voortuin, ruime hal (ca. 4x2.4m) met meterkast, hangend toilet met fontein, trapopgang naar 1ste verdieping en deur naar woonkamer.
De riante woon- eetkamer (ca. 12x7.2m) met uitbouw/serre is zeer licht dmv. grote raampartijen en heeft een frans eiken parketvloer met convectorputten. De luxe open keuken (ca. 10m2) met kunststofblad en bar is v.v. diverse Siemens inbouwapparatuur w.o. een afzuigkap, heteluchtoven, inductieplaat, koelvriescombinatie en een vaatwasser.
De zonnige achtertuin (Z-O) met gevelkraan is middels openslaande deur-(en) via de keuken en middels de woonkamer bereikbaar, de garage is via de tuin bereikbaar.

1ste verdieping: Overloop, hoofdslaapkamer van koninklijk formaat (voorheen 2 kamers/ca. 7.2x4.3/3m) en slaapkamer 2 achterzijde (ca. 4.2x4.3m).
De luxe en volledig licht betegelde badkamer heeft een ligbad, douchecabine en een wastafel. Verder een 2de separaat hangend toilet met fontein op deze verdieping.
De gehele verdieping is v.v. hoogwaardige vloerbedekking.

2de verdieping: Zeer ruime multi-functionele ruimte (ca. 40 m2) met laminaatvloer, Velux dakraam en wasruimte. Deze ruimte is vrij in te delen en biedt de mogelijkheid tot het creëren van 2 slaapkamers.


Bijzonderheden:
- Eigen grond;
- Bouwjaar 2005;
- Garage;
- GIW-garantie wordt overgedragen;
- Stadsverwarming;
- Uitgebouwde woonkamer achterzijde;
- Woonkamer met chique frans eiken parketvloer+convectorputten;
- Glasvliesbehang begane grond;
- Schilderwerk recent uitgevoerd;
- Multi-functionele ruimte met laminaatvloer en Velux dakraam;
- Luxe licht betegelde badkamer;
- Siemens inbouwapparatuur in keuken;
- 7 groepen elektra met A.L.S. en dag-nachtmeter;
- Vloeropp. ca.: 180 m2;
- Perceel: 215 m2;
- Inhoud ca.: 500 m3.

Bel voor een vrijblijvende bezichtiging of informatie direct met makelaar Freek Fontein 06-54.722.872!

Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief en bedoeld als uitnodiging om over eventuele aankoop in gesprek te komen. U kunt aan deze verkoop-beschrijving geen rechten ontlenen.