uitgebreid zoeken

Dr H. Colijnlaan 243 - Rijswijk zh

(Vraagprijs: € 164.000,- k.k.)

Let op: als de pagina geladen is open automatisch het afdrukvenster. Een ogenblik geduld a.u.b.
Is de pagina klaar met laden en opent dit scherm niet? klik dan hier..

Hoofdfoto

Kenmerken

Status
: Beschikbaar
Vraagprijs
: € 164.000,- k.k.

Adres

Adres
: Dr H. Colijnlaan 243
Postcode
: 2283 XJ
Plaats
: Rijswijk zh

Woning

Woningsoort
: Appartement
Inhoud
: 200 m³
Woonoppervlakte
: 80 m²
Aantal kamers
: 4
Aantal slaapkamers
: 3

Omschrijving

Fraai en sfeervol 4/5 kamer hoek appartement welke zonder opknapkosten direct is te betrekken. Het appartement is v.v. een moderne keuken, nette doucheruimte, 3 slaapkamers, zeer sfeervolle royale woon/eetkamer, 2 zonnig gelegen balkons, inbouw wcd, dimmers, rondom voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing en een berging in de onderbouw (met automatische verlichting en ventilatie).
Door zijn hoge afwerkingsniveau en gunstige ligging ten opzichte van winkels, openbaar vervoer en de snelle bereikbaarheid naar de diverse uitvalswegen is dit appartement beslist een bezichtiging waard!

Indeling
Afgesloten hoofdentree met bellentableau, trap naar 2e verdieping, entree appartement, ruime hal (ca.5.9x1.34m), nieuwe groepenkast, modern toilet, ruime en lichte doorgebroken woon/eetkamer (ca.8.48x3.74/3.05m) met cv moederhaard en toegang tot het zijbalkon (O) met fraai uitzicht over de Huis te Landelaan.
Moderne achtergelegen keuken (ca.3.5x1.65m) in 2011 vernieuwd met kunststof aanrechtblad en voorzien van o.a. 4-pits gascomfort, RVS afzuigkap, gesloten geiser, losstaande koel/vrieskast, inbouwkast, wasmachine aansluiting met toegang tot het achterbalkon (ZO) met uitzicht op het groen, nette douche met wastafelmeubel en medicijnkastje. Aan de voorzijde gelegen hoofdslaapkamer (ca.3.5x2.56m) met inbouwkast en slaapkamer 2 (ca.1.9x3.5m) aan de voorzijde en slaapkamer 3 (ca.3.5x186m) aan de achterzijde gelegen beiden met inbouwkast. De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas en een mooie laminaat vloer.
Al het interieur is ter overname beschikbaar.

Bijzonderheden
- Eigen grond;
- Oplevering in overleg;
- Actieve V.v.E.: bijdrage € 84,- per maand;
- Recent opgeknapt portiek met vernieuwde brievenbussen en tegel-,schilder- en stuukwerk;
- Verwarming middels CV moederhaard;
- Eigen fietsenberging in de onderbouw;
- Hoge mate van afwerkingsniveau;
- Woonopp.: 75 m2;
- Overige inpandige ruimte: 4 m2;
- Gebouwgebonden buitenruimte: 4,5 m2;
- Externe buitenruimte: 0 m2.
- Inhoud: 200 m3.

Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief en bedoeld als uitnodiging om over eventuele aankoop in gesprek te komen. U kunt aan deze verkoopbeschrijving geen rechten ontlenen.

Afbeelding 1Afbeelding 2
Afbeelding 3Afbeelding 4
Afbeelding 5Afbeelding 6
Afbeelding 7Afbeelding 8
Afbeelding 9Afbeelding 10
Afbeelding 11Afbeelding 12
Afbeelding 13Afbeelding 14
Afbeelding 15Afbeelding 16
Afbeelding 17Afbeelding 18
Afbeelding 19